22 listopad 2020

ZBIÓRKA NARZECZ WOŚP 2021

FERIE 2021 Z MIEJSKIM OŚRODKIEM KULTURY

Młodzież i dzieci  zapraszamy w czasie wakacji na zajęcia malarstwa sztalugowego, które odbywają się  w czwartki  w dwóch grupach. I grupa 10.00 - 11.30, II grupa 11.30 - 13.00.

W okresie wakacji we wtorki  od godz. 12.00 - 13.30 w Centrum Kultury w Jordanowie prowadzone są zajęcia teatralne.

W okresie wakacji we czwartki od godz. 11.00 - 12.30  w Centrum Kultury odbywają się zajęcia kreatywne.

Przyjmujemy zapisy na darmowe zajęcia robotyki dla dzieci od 10 roku życia na rok szkolny 2022/2023. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Podbabiogórze", zaprasza do udziału w zajęciach gimnastyki sportowej dla dzieci i młodzieży.Nieodpłatne zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu w 2 grupach wiekowych. Pierwsze spotkanie będzie już 12 września w sali Widowiskowej Centrum Kultury w Jordanowie. Ilość miejsc ograniczona i decyduje kolejność zapisów.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Podbabiogórze", zaprasza do udziału w zajęciach samoobrony dla Pań. Nieodpłatne zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu, a pierwsze spotkanie będzie już 14 września w sali Widowiskowej Centrum Kultury w Jordanowie. Ilość miejsc ograniczona i decyduje kolejność zapisów.

Rozpoczynamy zapisy do sekcji szachowej działającej w naszym Centrum Kultury na rok 2022/2023. Pierwsze powakacyjne zajęcia odbędą się 8 września.