24 styczeń 2021

GALERIA ZDJĘĆ

Tegoroczne ferie w naszym Ośrodku Kultury możemy zaliczyć do udanych.  Jako jedni z nielicznych przeprowadziliśmy zajęcia stacjonarne - oczywiście w reżimie sanitarnym  i za zgodą Sanepidu. I tak młodzi mieszkańcy Jordanowa i okolicznych miejscowości mogli uczestniczyć każdego dnia w różnych zajęciach, zgodnie z własnymi potrzebami  i zainteresowaniami. Udało nam się przeprowadzić zajęcia malarstwa sztalugowego, warsztaty małych form witrażowych, turnieje szachowe, zajęcia animacyjne. Każdego dnia odbywały się indywidualne zajęcia muzyczne z nauki gry na instrumentach.
Przeprowadziliśmy również konkurs " Babiogórska Szopka Regionalna". MOK w tym roku kolejny już raz ufundował atrakcyjne nagrody dla zwycięzców, a nagrodzone szopki można było zobaczyć na wystawie w kościele parafialnym.

Zainteresowanie zajęciami było ogromne. Dzieci, młodzież oraz dorośli z dużym zaangażowaniem wykonywali wszelkie prace. Relacje fotograficzne z zajęć umieszczano na profilu FB MOKu.

Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii.